WYWIAD GOSPODARCZY

Bezpieczny i pewny rozwój Firmy

Bezpieczeństwo

Sprawdzenie sytuacji ekonomicznej, majątkowej oraz prawnej przedsiębiorstwa w celu ustalenia danych na temat wypłacalności,

Dokumentacja

Zebranie danych o ewentualnych przekształceniach firmy i ich przyczynach,
Zebranie informacji o firmie wśród jej kontrahentów, pracowników, konkurencji,

Wiarygodność

Przeprowadzamy weryfikację tożsamości i wiarygodności partnerów biznesowych i potencjalnych kontrahentów, a także ich działań.
Weryfikację wiarygodności kontrahenta, jego stanu majątkowego i wypłacalności,

Źródła informacji


Podczas działań rozpoznawczych wykorzystujemy różne źródła informacji. Są to zarówno powszechnie dostępne rejestry państwowe takie jak chociażby KRS czy CEIDG jak również różnego rodzaju publikacje. Bardzo ważnym źródłem informacji są dla nas również ludzie – zarówno byli jak i obecni pracownicy danej firmy, konkurenci oraz kontrahenci biznesowi.

słabe i mocne strony konkurencji

Analiza konkurencji to najlepszy sposób na poznanie słabych i mocnych stron branżowego rywala. Dowiesz się jak pokonać przeciwników biznesowych i jakie działania wdrożyć do własnej firmy, aby odnieść sukces. Analiza konkurencji pozwoli na uzyskanie przewagi na rynku oraz poznanie jego potencjału.

EFEKT WYWIADU


Efektem zakończonej pracy jest szczegółowy raport. Przedstawia on zebrane w toku śledztwa informacje na temat sytuacji prawnej, kadrowej i ekonomicznej firmy. Powierzając wykonanie wywiadu naszym detektywom mają Państwo gwarancję otrzymania wiarygodnych informacji, które pozwolą określić rzetelność potencjalnego lub aktualnego partnera biznesowego.