OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH

Nasi Klienci indywidualni zwracają się do nas z różnymi problemami. Najczęściej pomagamy im:

Wykrywanie i dokumentowanie niewierności


Nie każdy potrafi dochować wierności partnerowi. Czasem podejrzenia powinny skłonić nas do ich weryfikacji. Czasem nie jesteśmy w stanie sami tego zrobić, ale od tego jest detektyw, który posiada nie tylko odpowiedni sprzęt techniczny, ale ma także doświadczenie w wiarygodnym dokumentowaniu zachowań noszących znamiona zdrady. Zebrany w ten sposób materiał stanowi dla sądu dowód w sprawie rodzinnej i może przesądzić o winie za rozkład pożycia jednej ze stron.

Kontrola rodzicielskaMasz prawo wiedzieć, co, gdzie, kiedy i z kim robi Twoje dziecko. Możemy pomóc Tobie w dyskretny i bezpieczny sposób zdobyć wiarygodne informacje na temat życia Twojego dziecka. Możemy ustalić z kim się spotyka, jak spędza wolny czas, skąd ma środki finansowe, a także czy stosuje używki. Umiejętnie wykorzystane informacje mogą uchronić Twoje dziecko przed licznymi niebezpieczeństwami.

Ustalanie danych teleadresowych


Na zlecenie Klientów ustalamy dane teleadresowe wskazanych osób. Możemy oznaczyć miejsce zamieszkania, miejsce pobytu, miejsce zatrudnienia, a także zdobyć numer telefonu czy adres poczty elektronicznej. Podejmujemy się także ustaleń osobowych na podstawie jedynie wyrywkowych informacji (np. zdjęcie, numer telefonu, adres skrzynki poczty elektronicznej).

Zbieranie dowodów do spraw sądowych


Zajmujemy się zbieraniem dowodów do spraw sądowych. Wprawdzie w sprawach karnych to organy Państwa mają obowiązek uzyskać taki materiał, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie żyjemy w idealnym świecie. Dlatego chętnie pomagamy zarówno Policji i Prokuraturze pozyskiwać dowody przestępstw, jak i wspieramy osoby fizyczne w dowodzeniu swoich racji w procesach cywilnych. Pomagamy także pokrzywdzonym sprawować właściwy nadzór nad postępem śledztwa w ich sprawie.

Poszukiwanie osób zaginionych
i ukrywających się


W Polsce coraz więcej osób ginie bez śladu. Część z nich padła ofiarą przestępstwa, a część z nich najpewniej się ukrywa. W obu przypadkach warto wesprzeć działania własne i organów Państwa działalnością detektywa. Zastosowanie nowoczesnych technik operacyjnych oraz profilowania pozwala wydatnie zwiększyć szansę na odnalezienie szukanej osoby.

Ujawnianie majątkuTak to czasem bywa, że niektórzy bardzo chronią swój majątek i źródła dochodu. Czasem robią to w obawie przed wierzycielami, czasem w tajemnicy przed rodziną. Podejmujemy się w takich sytuacjach zadania ustalenia jego składników i udokumentowania jego stanu prawnego.

Consulting w zakresie zabezpieczenia mienia
przed kradzieżą


Od dawna zmorą naszych czasów są włamania do mieszkań. Łupem pada często dobytek życia. To na co pracowaliśmy latami w ręce innych przechodzi w ciągu paru godzin. Pomagamy w doborze odpowiedniego zabezpieczenia.