OFERTA DLA FIRM

Zweryfikujemy kontrahentów firmy, sprawdzimy konkurencję, wykryjemy oszustwa, działanie na szkodę firmy oraz sprawdzimy pracowników.

Weryfikacja kontrahentów biznesowych


Zawierając nawet niewielkie kontrakty biznesowe, warto sprawdzić kondycję ekonomiczną oraz biznesową potencjalnego kontrahenta. Nie zawsze jest to łatwe, a pobieżnie uzyskane informacje nie zawsze są w pełni wiarygodne. Dlatego warto skorzystać z pogłębionego wywiadu i sprawdzić nie tylko stabilność partnera, ale także pozyskać rzeczywiste referencje i opinie zarówno od innych podmiotów, jak i od pracowników. Dodatkowo w tego typu usłudze zawsze badamy ewentualne powiązania osobowe i biznesowe, weryfikujemy historię podmiotu oraz podmiotów powiązanych oraz badamy słabe strony potencjalnego kontrahenta.

Ustalanie majątkuUstalamy majątek wskazanych osób prawnych i fizycznych. Dlatego nasi Klienci korporacyjni mogą szybciej i skuteczniej odzyskać swoje wierzytelności lub trafniej ocenić kondycję ekonomiczną potencjalnego partnera biznesowego i tym samym uniknąć niekorzystnych decyzji.

Wywiad gospodarczyPodejmujemy działania mające na celu pozyskanie informacji rynkowej przydatnej w działalności biznesowej naszych Klientów. Dzięki temu można wyprzedzić ruchy konkurencji oraz lepiej przygotować do działania.

Kontrwywiad gospodarczy


Konkurencja nie śpi i zapewne stara się pozyskiwać informacje rynkowe, także o Twojej firmie. Oferujemy pomoc mającą zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed wywiadowczą aktywnością podmiotów zewnętrznych. Sprawdzamy lojalność kluczowych pracowników, poszukujemy źródeł wycieku informacji wewnętrznej, uprzedzamy aktywność konkurencji, organizujemy działania dezinformacyjne oraz prowokacje wywiadowcze.

Dokumentowanie kradzieży na szkodę firm

Kradzieże to wielka plaga w polskich firmach powodująca rocznie łączne straty na poziomie kilku miliardów złotych! Potrafimy nie tylko ujawniać i dokumentować tego typu aktywność, ale także wiemy, jak zrobić właściwy użytek z tego typu dowodów. Dzięki temu jednostkowe wykrycia przyczyniają się do ograniczenia nieprawidłowości w całej firmie.

Wykrywanie oszustw i innych przestępstw

Detektyw w firmie może także ujawnić oszustwa i inne nieprawidłowości, o których właściciele mogli nie mieć pojęcia. Kreatywna księgowość, wykorzystywanie majątku przedsiębiorstwa w celach niezgodnych z przeznaczeniem, mobbing, molestowanie seksualne, szantaże – to tylko niektóre zdarzenia, których wykrycie może nie tylko zaoszczędzić znaczne kwoty pieniężne, ale także może ocalić wizerunek firmy. Dlatego warto zwrócić się do nas z prośbą o przeprowadzenie audytu wewnętrznego i to nie tylko w przypadku konkretnych podejrzeń.

Informatyka śledcza


Nasze działania nie ograniczają się tylko do diagnozy zagrożeń i ich usunięcia, ale przede wszystkim koncentrują się na wykryciu rzeczywistych sprawców czynów zabronionych. Tym samym zebrane przez naszych informatyków śledczych dowody mogą posłużyć za materiał w sprawie karnej lub cywilnej.

Weryfikacja pracowników


Na zlecenie Klientów przeprowadzamy czynności operacyjne mające na celu ustalenie lojalności oraz uczciwości obecnych, byłych oraz potencjalnych pracowników. Sprawdzamy ich przeszłość, stan majątkowy, ewentualne wcześniejsze konflikty z prawem, prawdziwość zwolnień lekarskich, prawidłowe korzystanie z powierzonego majątku firmy lub przestrzeganie zakazu konkurencji po ustaniu współpracy. Wszystkie te działania wykonujemy dyskretnie i z należytą starannością.

Wykrywanie podsłuchów

Posługujemy się specjalistycznym sprzętem pozwalającym wykryć zarówno ogólnodostępne nadajniki, jak i zaawansowane technicznie, zminiaturyzowane profesjonalne urządzenia. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi. Działamy w wielu miastach województwa śląskiego, lecz najwięcej naszych zleceniodawców pochodzi z Krakowa. Doświadczenie naszych specjalistów procentuje przy realizacji każdego, kolejnego zlecenia. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że wykrywanie podsłuchów we współpracy z nami okaże się skuteczne.

Obserwacje

Prowadzimy skuteczne obserwacje na potrzeby naszych klientów. Skuteczne, gdyż wiemy jak niezauważalnie obserwować i udokumentować zachowanie podejrzanych oraz na czym skupić się podczas przygotowywania sprawozdania. Nasi specjaliści podczas przeprowadzanych obserwacji wykonują raporty zdjęciowe i filmowe, a dowody, które przekazujemy klientom, spełniają wszelkie normy sądowe.

Lokalizacja GPS

Nowoczesne nadajniki GPS to precyzyjne urządzenia lokalizacyjne o niewielkich wymiarach, z możliwością instalacji praktycznie w każdym typie pojazdu (samochód, motocykl, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, itp.).Wyposażenie pojazdu w nadajnik GPS pozwala na śledzenie jego położenia w czasie rzeczywistym, a także na odczytanie przebiegu trasy z pamięci urządzenia. Przy pomocy komputera, tabletu czy telefonu z dostępem do internetu, w każdej chwili mamy możliwość sprawdzenia pozycji nadajnika. Świadczymy usługi monitorowania pojazdów, pomożemy również Państwu przy zakupie i montażu nadajników.

Windykacja

Wspieramy windykację należności na każdym etapie tego procesu. Ustalamy stan majątkowy dłużnika, wskazujemy komornikom i wierzycielom ukrywany majątek, prowadzimy negocjacje dotyczące spłaty jak i ostrzegamy ewentualnych innych partnerów dłużnika o jego problemach finansowych.